DJ i wesele. Kim jest DJ?


Kim jest DJ? Jest osobą której powierza się dużo więcej niż prowadzenie gości do tańca, jest on głównym ogniwem pomiędzy stołami a parkietem, to on powinien wskrzesić w ludziach mocną chęć do zabawy oraz do tego aby „czuć” było od nich wzruszenie, szczęście, radość, uśmiech i pozytywne nastawienie, jest absolutnym animatorem całej imprezy, musi zrobić to w taki sposób aby zabawa i wspomnienia z tego dnia były jak najbardziej pozytywne. Trzeba tutaj dodać, że wodzirej jest jedyną osobą zdolną tego dokonać. Po pierwsze dlatego, że właśnie to jest jego zadanie, któremu może się w pełni oddać (czego nie jest w stanie uczynić żaden starosta bądź gospodarz) i od którego nic go nie odciąga, gdyż nie jest zaangażowany w całą sprawę ślubu. Po drugie dlatego, że ma to we krwi, w tym jest doświadczony i do tego przygotowuje się na długi czas przed weselem. Co może zaoferować wodzirej na weselu: Zapowie każdą część uroczystości weselnej począwszy od wejścia państwa młodych na salę, poprzez wznoszenie toastów, poprowadzi wspólne śpiewanie przy stołach, zapowie specjalne potrawy kulinarne przygotowane przez szefa kuchni skończywszy na pożegnaniu ostatnich gości w sposób kulturalny i taktowny. Poprowadzi zabawy oraz konkursy w czasie wesela, następnie zajmie się całą oprawą oczepin, w taki sposób aby goście brali aktywny udział i nie czuli się zniesmaczeni lub zażenowani. Wodzirej zawsze ubrany jest elegancko i taktownie do danej imprezy. Wodzirej jest dobrym tancerzem, poprowadzi i nauczy kroków tanecznych znanych przebojów muzycznych takich jak Y. M. C. A, Macarena, Zorba i wiele innych. W razie losowych wypadków, które powodują zmianę zaplanowanych wydarzeń jest w stanie niezauważalnie dostosować się i poprowadzić dalej imprezę w taki sposób aby goście nie odczuli że „coś poszło nie tak”. Wodzirej pomoże w momentach gdy któryś z gości ma coś do powiedzenia lub zaśpiewania, podpowie lub w pewnych momentach doda kilka śmiesznych/pozytywnych słów od siebie przez mikrofon. Wodzirej jest zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do życia a przede wszystkim trzeźwy! Cóż wodzirej jest osobą która ma na sobie cały bagaż doświadczeń z wesel lub imprez podobnych. Aby miał więcej czasu dla globtroterów zazwyczaj ma kogoś aż do pomocy, przez całą imprezę współpracuje z państwem młodym lub organizatorem tak aby całość było dopięte na poprzedni guzik.
Zasadniczo na … zabawie ? Nie paktujemy tu jednak o oglądaniu telewizji, piciu piwa azaliż uprawianiu seksu (choć natomiast to czasem w tą branży się zdarza). Dykcja o zabawie w powodzie dawaniu zabawy innym – ktoś musi pracować ażeby bawić mógł się gruba ryba. Oczywiście, myślicie że to ściema. Przeciętny jeśli gra imprezę 7h (standardowa klubowa noc) miksuje 140-200 utworów, lepszy nawet 300+, nie są to jednak przypadkowe numery pobrane z zippyshare ? Ktoś zatem musi je przygotować, a więc włożyć swoją pracę. Pomijając miksowanie (bo to czysta przyjemność) co w wypadku gdy klimat muzyczny zmienia się podczas imprezy bo na bibkę house-ową wbiła masa dziewczyn napalonych na r’n’b? Wtedy dejot bo jest profesjonalistą zmienia zestaw pytań i też gra numery z tą samą prędkością tylko inne ?

https://youtu.be/GuurzwPpTsg

Co na to matematyka? 300 + 300 = …. Zgadliście ponad 2000 ? Tyle tracków co najmniej ma ze sobą doświadczony DJ, wyselekcjonowanych, opisanych i gotowych by za 15 sekund je zagrać.

Comments 0

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may also like

More From: DJ

DON'T MISS