Dla wszystkich użytkowników smartfonów Galaxy, którzy potrzebują odświeżyć wyświetlacz w swoim smartfonie, Samsung Premium Service Plaza przygotowała wyjątkową promocję. Teraz na hasło “wakacje” można wymienić ekran telefonu taniej nawet o 100 zł oraz otrzymać nową baterię w prezencie.

Zdarza się, że smartfony wypadają nam z rąk i ulegają rozbiciu czy zarysowaniom. Korzystanie z mechanicznie uszkodzonego wyświetlacza bywa uciążliwe, a przy tym powoduje, że telefon nie wygląda już estetycznie. Na szczęście teraz w ramach nowej promocji na hasło: „wakacje” będziemy mogli odświeżyć nasze urządzenie mobilne w niższej cenie. Przy wymianie wyświetlacza w serii Galaxy Fold, Galaxy Z Flip, S oraz Note można zaoszczędzić nawet 100 zł, a w przypadku pozostałych modeli – 50 zł. Użytkownicy serii Galaxy S10 i S20 oraz Note9 i Note10 w prezencie otrzymają też folię ochronną, która dodatkowo zabezpieczy telefon podczas wakacyjnych wyjazdów.

Zabierając smartfon na całodzienną wycieczkę w góry czy na plażę, zazwyczaj nie mamy możliwości, aby go podładować. Dlatego dodatkowo przy każdej wymianie wyświetlacza przy wybranych modelach Galaxy będzie można skorzystać z bezpłatnej wymiany baterii. To świetny prezent na okres urlopowy, kiedy potrzebujemy sprawnego i wydajnego smartfonu do korzystania z aparatu czy z Internetu.

Promocja obowiązuje w Samsung Premium Service Plaza w Warszawie, gdzie odwiedzający mają do dyspozycji profesjonalny serwis urządzeń, oryginalne części oraz najwyższą jakość obsługi.